interv-yu-z-ilyustratorom-kventinom-grebanom

Інтерв'ю з ілюстратором Квентіном Ґребаном

"Ніколи не забувайте насолоджуватися малюванням; дозвольте керуватися своїм натхненням та бажанням", — говорить в своєму інтерв'ю художник Квентін Ґребан. За останні кілька років ми друкували книжки з його ілюстраціями, які ви вже встигли так полюбити -  "Мама", "Ким я мрію бути", "Книга джунглів".

Ділимось ексклюзивним інтерв'ю із художником та більше дізнаємося про його шлях як ілюстратора.


Як ви розпочали свою кар’єру?

Свою першу книжку я створив одразу після навчання у видавництві Міжад (Mijade Publishing). Тепер це видавництво, з яким я працюю завжди. Я надіслав 30 листів різним компаніям. Тільки 15 видавців відгукнулися, і тільки одні сказали ТАК!

Потім ми зробили й інші книжки.

Мене обрали на щорічний Болонський фестиваль у 1999 та 2000 роках. Після фестивалю я отримав багато пропозицій від інших іноземних видавців. Але саме з видаництвом Міжад я зробив більшість своїх книжок. 


Як ви обираєте свої проєкти?

Я завжди обираю проєкти натхненно, залежно від того, хто дозволить мені зробити те, що найбільше надихає. 


Часто у ваших книжках порушується тема кохання. Що це означає для вас?

Це, перш за все, тема пригод, яка присутня в книжках. Просто тому, що найцікавіше малювати почуття та емоції! Біль, любов, гнів, страх... Уся картина змінюється залежно від цих емоцій. Її склад, асортимент кольорів.


Хто вас надихає?

Це ілюстраторка Ребекка Дотремер (Rebecca Dautremer), художник Едуард Мане (Édouard Mane)t, карикатурист Регіс Лоазель (Regis Loisel) та фотограф Анрі-Картє Брессон (Cartier Bresson)


Яку пораду ви дали б художникам / ілюстраторам?

Ніколи не забувайте насолоджуватися малюванням; дозвольте керуватися своїм натхненням і бажанням. У проєкті, що не надихає, знайдіть точку інтересу, навіть коли спочатку ви її не бачите.

Один зі способів зробити це — побачити книжку, яку потрібно проілюструвати (32 малюнки), як коробку шоколадних цукерок: ми беремо ту, яку ми хочемо найбільше, і так далі, і в кінці ми з'їдаємо все. Те саме стосується й ілюстрацій, які потрібно зробити.


 Які ваші плани на майбутнє?

Ооооо… А це мабуть секрет! 


Матеріал взято - https://theculturedgiraffe.com/


nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо