yak-rozpochinav-svoyu-kar-yeru-ilyustrator-giyiom-perro

Як розпочинав свою кар'єру ілюстратор Гійом Перро

Гійом Перро — ілюстратор та автор, мешкає в Канаді. «Загадка животика пані Лубіду» — одна з книг, яку він проілюстрував.

Що ти можеш розповісти про себе?

Гійом Перро, ілюстратор. Я закінчив навчання з графічного дизайну у 2008 році, а потім працював у різних агентствах в Гатіно та Оттаві. Після кількох років експериментів з дизайном я зрозумів, що моя сила справді полягає в ілюстрації. Я почав з комерційних контрактів: реклама, журнали, фріланс для агентств тощо. Тоді я мав можливість проілюструвати роман у «Короткій шкалі», це було початком моєї видавничої пригоди. З цього часу я написав свій перший графічний роман «CUMULUS», а другий був опублікований «La Mélèque» навесні 2016 року.

 

Слово, яким би ти себе описав, як працівника:

Мозок? Я вранці добре просиджу під душем, щоб «спланувати» свій день, зустріч із собою, якщо можна так сказати. Після того я малюю, але дуже мало, я більше люблю вивчати та обговорювати різні ідеї в голові. Ненавиджу починати заново.


Які інструменти є важливими для твого життя (додаток, програмне забезпечення)?

Сторона програмного забезпечення: Photoshop, Illustrator та InDesign (я верстаю свої книги самостійно). Інакше Інтернет, щоб робити це під музику. Також блокнот та олівець, це обов’язково!!!


Як виглядає твій робочий простір?

Це найбільша кімната з моїх 4 з половиною. Чорно-білі стіни, мої улюблені комікси, мій кабінет з комп’ютером та графічним планшетом, а з іншого боку папір та олівець. Він «відносно» чистий, але незабаром стає хаотичним.


Яку ти слухаєш музику під час роботи?

Коли я працюю я слухаю щось атмосферне, або поп-рок, наприклад. Я люблю інструментальне, коли працюю, тексти пісень, як правило, мене відволікають. Інакше я люблю метал (не крик, стоун чи класика), реп, рок, інді та гарний маленький джаз час від часу.


Які поради ти б дав для підвищення продуктивності?

Господи, я хотів би бути більш зосередженим на своїй роботі, менше відволікатися. Навіть з усіма календарями, програмами, програмним забезпеченням, які зараз у нас є на комп’ютері та на телефоні, я вважаю, що маленький ноутбук та олівець і блокнот все ще є найкращими. Ескізи, записки, ідеї, список продуктів ... Я думаю, що немає нічого кращого мати простий маленький блокнотик.


Яку найкращу пораду тобі дали?

Це бути наполегливим, особливо в галузі мистецтва та писемності. Це дуже складна кар’єра, і легко втратити надію. Але якщо ваша робота хороша, і ви вкладете в неї своє серце, вона повернеться до вас. Можливо, не завтра чи наступного року, але він настане!!!


Матеріал взято з сайта — baronmag

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо