Бізнес до бізнесу

Давно мріяли видати книжку і зробити ваш бренд впізнаваним? Давайте створювати прекрасне разом! Стати нашими партнерами просто: надсилайте нам на пошту nebo.booklab.cooperation@gmail.com технічне завдання або пропозицію. Також ми можемо допомогти створити вашому бренду корпоративну бібліотеку або допомогти зібрати корпоративні подарунки:)

  • nebopublishingsales@gmail.com
  • Головна дизайнерка — Антоніна Миколенко
  • Артдиректорка — Ганна Болотна

Авторам

Перед тим, як надсилати лист-запит:

Обов’язково ознайомтеся з книжками нашого видавництва. Чи відповідає цей твір загальним критеріям видавництва?

Пропозиції про публікацію авторських творів приймаємо на електронну адресу видавництва nebo.booklab.cooperation@gmail.com

Просимо ставитись до цього з розумінням, але редакція не рецензує і не повертає рукописи і не веде листування з цього приводу.

У разі зацікавленості рукописом — ми напишемо вам. Розгляд одного рукопису може тривати до 3-5 місяців.

Як має виглядати лист з рукописом

  • Повний текст рукопису у форматі word або pdf (уривки творів не розглядаємо).
  • Анотацію. Коротко опишіть головну ідею твору й те, чим ваш твір вирізняється серед інших творів схожої тематики, а також на яку читацьку аудиторію він розрахований. Обсяг - не більше 1 сторінки word.
  • Синопсис. Розширений синопсис на 1-2 сторінки word, що включатиме сюжет твору, характеристики головних героїв, пояснення головного конфлікту, який вирішується у творі тощо. Просимо ставитись до цього з розумінням, але редакція не рецензує і не повертає рукописи і не веде листування з цього приводу. У разі зацікавленості рукописом — ми напишемо вам. Розгляд одного рукопису може тривати до 3-5 місяців.

Редакторам, перекладачам

Ви чудово редагуєте тексти, коректуєте та вичитуєте або перекладаєте і хочете долучитися до нашої команди?

Надсилайте нам своє CV на пошту, в темі листа вкажіть "редактор", "перекладач" тощо. Якщо ви вже співпрацювали з видавництвами — вказуйте які твори ви редагували / перекладали. Хочемо бачити якнайповнішу інформацію про вас:)

Бета-рідери

Знайшли одруківку або помилку в одній з наших книжок? Хочете стати контрольним читачем наших книжок і першим отримувати доступ до новинок? Пишіть з приміткою "помилка" або "бета-рідер" на пошту.

Якщо у вас є питання, що не стосується жодних перелічених категорій, але ви турбуєтесь з цього приводу — пишіть, ми вирішимо це разом:)

Ілюстраторам, дизайнерам

Або ви ілюстратор і давно мряли зробити з нами книжку?

Чи вмієте чудово верстати? Надсилайте портфоліо на пошту, в темі листа вкажіть"ілюстратор" або "дизайнер".

Свіжі ідеї

Знаєте книжку, яку давно мріяли побачити українською і думаєте, що саме наше видавництво має її видати? Запропонуйте її нам на пошту, в темі листа вкажіть "ідея книжки".

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо