kniga-yak-liki-snigoviyi-lev-dzhim-khelmor

КНИГА ЯК ЛІКИ: "Сніговий лев" Джим Хелмор

Сьогодні ділимось відгуком на книжку «Cніговий лев» від Ольги Духніч, соціального психолога, кандидата психологічних наук, журналіста, мами.


Книга допоможе вирішити такі питання як:
- самотність
- труднощі з пошуком друзів
- переїзд


ЧИ ШУКАЛИ ВИ СВОГО ЛЕВА?

Рецензія на книжку Джима Хелмора та Річарда Джонса «Cніговий лев»

Можливо, ви також пам’ятаєте його, білого лева, що жив у вашому дитинстві. Йому ви пошепки розповідали про свої негаразди та страхи, він добрим оком стежив за вашими першими кроками до чогось цікавого та невідомого, а головне обіймав спокоєм, захищаючи від нічних страхіть. Можливо, він приймав інші подоби.


А ось дівчинка Каро з казки Джима Хелмора та Річарда Джонса Сніговий лев, свого лева точно згадає. Навіть коли стане дорослою, бо саме він допоміг їй свого часу відчути впевненість у своїх силах. Сніговий лев – терапевтична книга. Вона про нові обставини в житті дитини, які вимагають від неї навичок адаптації, вміння робити кроки у невідоме та будувати нові відносини з людьми. Цього не завжди готова робити доросла людина, а дитина і поготів. Саме в цей час їй важливо спиратися на впевненість та допомогу близьких, мати свій захищений простір з якого, коли будеш готовий, можеш зробити перший крок.


Для Каро, яка з мамою переїхала в новий будинок нового міста, втіленням такої допомоги стає білий лев – загадкове створіння, що мешкає «і тут, і там» у білосніжних стінах нового будинку. Саме він допомагає дівчинці пережити час своєї невпевненості, обережно спонукає знаходити нових друзів і зрештою, коли вона вже не почувається самотньою та невпевненою, тихенько зникає, наголошуючи – вона завжди може знайти його щоб запитати допомоги. Дівчинка та її друзі впевнено розфарбовують білі стіни будинку. А лев раптово стає великим як цілий світ. Цю казку можна вважати казкою про уявного друга, або уважну, але не нав’язливу допомогу батьків свої дитині в адаптації до нового. Головне в ній інше – читаючи її і дитина і батьки розуміють найважливіші речі про життя на порозі змін.

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо