Убивство на поромі

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
390.00 грн.
ubivstvo-na-poromi

Убивство на поромі

390.00 грн.

Зустрічайте український cozy-детектив!Дія цієї «затишної таємниці» відбувається у Хорватії, де неймовірні гірські пейзажі зливаються з безкраїм теплим морем. Майя Мессершміт і її десятирічний син А...Детальніше

Зустрічайте український cozy-детектив!


Дія цієї «затишної таємниці» відбувається у Хорватії, де неймовірні гірські пейзажі зливаються з безкраїм теплим морем. Майя Мессершміт і її десятирічний син Алекс повертаються додому з літнього відпочинку в Сумартині. На верхній палубі порома, яким вони подорожують, відбувається вбивство.

Хто серед пасажирів має мотив для вбивства? Колега жертви, студент-медик, кримінальний авторитет чи хтось інший? Можливо вбивця серед персоналу порома?

Прибуває поліція. Інспектор Йоганн Рапп починає офіційне розслідування. А Майя Мессершміт тим часом розпочинає власне розслідування. Її вміння помічати незначні, на перший погляд, деталі, а також непогане знання психології, приводять її до несподіваних висновків.

Сховати

Про авторів

Катерина Литвин живе у місті Запоріжжя, працює слідчим в поліції. Сама виховує 2-х синів: Олексія та молодшого Нікона. Любить Новий рік, котів, дощ, пледи і тишу. Не терпить категоричності в людях і довгого очікування.

Катерина народилася 1981 року в селі Юльївка, Запорізького району Запорізької області (зараз це 6 км від фронту).

Перша спроба пера відбулася в п’ять років на татковій друкарській машинці у його кабінеті. Це була казка про зайчика, який півтори сторінки А4 жив вельми насиченим і сповненим всіляких негараздів життям. Тоді все закінчилось добре, бо в 5 років ти ще не знаєш, що буває по-іншому. Батьки стримано похвалили Катю, а кабінет з машинкою, про всяк випадок, заперли на замок.

З першого класу Катерина мріяла стати військовим кореспондентом. Проте дорослі переконали її, що це не дівоча справа, та й взагалі, «війни підходящої немає!». Тоді це був аргумент.

Отримавши диплом юриста, близько року Катерина чесно намагалася впевнити себе і роботодавців, що це – її. Не впевнила і через рік влаштувалася в тій же організації менеджером з продажу металорізального інструменту (це такі штуки для нарізання різьби). В цій сфері вона пропрацювала аж 7 років.

А у 29 років авторка вирішила кардинально змінити життя та повернулась до мрії дитинства, розпочавши роботу в прокуратурі одного з районів Запорізької області.

Протягом трьох наступних авторка боролась зі злочинністю в лавах прокуратури, потім продовжила займатись тим же в міліції. Міліція стала поліцією, Катерина змінила декілька посад, звільнилась в 2016, а в 2018 поновилась на посаді.

Коли є час (а він є, зазвичай, в перервах між моїми міліцейсько-поліцейськими буднями) – Катерина пише. Так і з’явився сучасний українськи сozy-детектив “Убивство на поромі”.

Над книгою працювали

Авторка Катерина Литвин

Літературна редакторка Інна Пальонка

Ілюстрація обкладинки Ксенія Степась

Артдиректорка Ганна Болотна

Випускова редакторка Катерина Манакова

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко

Верстка Альони Олійник

Характеристики
ISBN 978-617-8383-01-5
Автори Катерина Литвин
Іл. обкладинки Ксенія Степась
Розмір 140x210
Вага 500
 
Обкладинка
  • Тверда
Жанр
  • Детектив
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 280
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо