Злодій

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
580.00 грн.
zlodiyi

Злодій

580.00 грн.

Глупої ночі невідомі люди зі зброєю вдираються у Веласів дім. Його батька хибно звинувачують в ідолопоклонництві й убивають. Хлопець розуміє, що він наступний, адже вбивця прагне повернути річ, яку...Детальніше

Глупої ночі невідомі люди зі зброєю вдираються у Веласів дім. Його батька хибно звинувачують в ідолопоклонництві й убивають. Хлопець розуміє, що він наступний, адже вбивця прагне повернути річ, яку батько начебто вкрав. Велас рятується втечею і, шукаючи відповідей, прямує до далекої Терцени, та дорогою застрягає в портовому місті Нельфарі, раю для контрабандистів і злодюжок. Аби вижити й вибратись із закритого міста, хлопець сам вдається до крадіжок, долучається до місцевої банди, а також розвиває в собі надзвичайне вміння. Це, а також його нові товариші — трійко малих злодюжок і саркастичний найманець із далекої імперії — стануть йому в пригоді, адже на місто поклали око одразу два ватажки кримінального світу. Вони готові втопити вулиці в крові, аби лише заволодіти його підпільними багатствами. Однак Велас поки не здогадується, що за гризотами й інтригами в Нельфарі криється значно більше й темніше зло.

Пориньте в унікальний світ циклу «Небесний ідол». Чотири королівства об’єднані спільною історією та військово-релігійною системою, яка побудована на вірі в надприродну силу Меча Справедливості, унікального небесного світила, яке, за віруваннями, знищило старих богів і відтоді сходить на нічному небі раз на 30 днів. Дія першого роману «Злодій» відбувається у закритому місті Нельфар. 

Сховати

Про авторів

Ярослав Задоровський народився у Львові, де і прожив перші 30 років свого життя.

Викладати свої розповіді на папері почав ще зі студентських часів. Писав фанфіки "в стіл", або ж історії власних вигаданих світів. На роботі, де міг, намагався поєднувати основну діяльність із журналістикою, чи письменництвом.

Першою спробою надрукуватись став конкурс на короткі оповіді до збірки S.T.A.L.K.E.R.. Робота не пройшла конкурс, бо вже переросла за об'ємом у повість. Зате отримала схвальні відгуки редакторів.

Кілька років потому Ярослав взявся створювати світ “Ідола” і його сюжетні арки. Численні переїзди з міста в місто та постійні мандри суттєво уповільнили, проте не зупинили процес.

“Злодій” є першою книгою серії, а також дебютним романом автора у жанрі епічного фентезі.

У вільний час автор сам стає читачем. Читає Роджера Желязни, Патріка Ротфусса, Ієна Бенкса, Девіда Вебера, Анджея Сапковскі, Дена Сіммонса, Френка Герберта та Пітера Гамільтона.

Друге місце серед хобі автора займають комп’ютерні ігри рольового і стратегічного жанру та космооперам. Ярослав переконаний, що якісні ігри давно перевищили більшість творінь світової кіноіндустрії у продуманості сюжетів, складності персонажів, а особливо - зануренням у світ.

Над книгою працювали

Автор Ярослав Задоровський

Літературна редакторка Валентина Пасічна

Ілюстрація обкладинки Ольга Левченко

Артдиректорка Ганна Болотна

Випускова редакторка Катерина Манакова

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко

Верстка Емілія Костяна


Характеристики
ISBN 978-617-7914-60-9
Іл. обкладинки Ольга Левченко
Автори Ярослав Задоровський
Розмір 163x240
Вага 500
 
Обкладинка
  • М'яка з клапанами
Жанр
  • Фентезі
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 448
5.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
100%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо