Таємний сад

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
650.00 грн.
tayemniyi-sad-2

Таємний сад

650.00 грн.

Таємний сад – один із кращих творів американської письменниці Ф. Бернет. Поряд з іншими її повістями – "Маленький лорд Фаунтлерой" і "Маленька принцеса" – "Таємний сад" входить в золоту бібліотеку ...Детальніше

Таємний сад – один із кращих творів американської письменниці Ф. Бернет. Поряд з іншими її повістями – "Маленький лорд Фаунтлерой" і "Маленька принцеса" – "Таємний сад" входить в золоту бібліотеку світової дитячої літератури.

У книзі розповідається історія дівчинки Мері Леннокс, яка перші десять років прожила в Індії і після смерті батьків опинилася в Англії, в маєтку свого дядька. Намагаючись звикнути до нового оточення, хвороблива, слабка дівчинка часто виходить на прогулянки біля будинку. Одного разу вона знаходить ключ від таємного саду, який пролежав у землі десять років, – і перед нею відчиняється цілий світ. Тут-то в її житті з'являється Таємний сад. Мері знаходить друзів, які разом з нею перевтілюються, у міру того як сад відкриває їм свої секрети. І вередлива, зарозуміла, злісна дівчинка, яка не вміє дружити і ненавидить весь світ, чарівним чином змінюється. Змінюється і все навколо неї. Сад допомагає Мері помітити красу і чарівність кожної миті, розкрити серце для любові до всього живого, знайти справжніх друзів, навчитися відповідальності, людяності, вірності, а також навчити цього інших, навіть дорослих.

Сховати

Про авторів

Френсис Еліза Годжсон Бернет (1849–1924) – відома на весь світ англійська письменниця і драматург. Автор з дитинства володіла здатністю розповідати різні історії. Від 1868 року оповідання Френсис виходили друком у жіночих журналах. У 1886 році опублікований її перший роман "Маленький лорд Фонтлерой". Книга одразу стала бестселером і витримала понад 20 видань. Цей успіх визначив подальший творчий шлях письменниці. Наступними стали романи "Маленька принцеса" та "Земля синьої квітки".

"Таємний сад" є одним з найвизначніших творів Бернет. У вигляді книги опублікований вперше у 1911 році. Роман увійшов до класики світової дитячої літератури, досі перевидається багатьма мовами, а художники усього світу змагаються за можливість створення ілюстрацій до нього. Існує близько десяти екранізацій "Таємного саду".

 

Любов Малигіна живе у Києві, більше дев’яти років займається ілюстрацією. Останні два роки надає перевагу акварелі. Найулюбленіша тематика – квіти і тварини. Захоплюється викладанням акварельної техніки самостійно.

У 2018 році книга із її ілюстраціями – "Таємний сад", перемогла у номінаціі "Твори для школярів середніх класів" преміі "Книжка року”. 

Кілька слів про пошук стилю книжки:

"Це дійсно стало пошуком, я передивилася безліч книжок, які ілюстрували раніше, вивчала місцевість Йоркшира (саме вона фігурує в тексті), роздивлялася меблі та стиль одягу того часу. З донькою ми дивилися фільми та вголос перечитували книжку… Мені хотілося привнести щось своє, зробити ілюстрації неповторними, хотілось наповнити їх світлом, повітрям, простором. Надати цій історії легкості, аромату квітів, безліч радості, затишку та теплоти… Гадаю, в мене це вийшло”. 

Над книгою працювали

 

Авторка Френсис Бернет

Переклад з англійської Миколи Байдюка

Випускова редакторка  Дарія Вавілова

Літературне редагування Юлія Лактіонова, Світлана Привалова

Артдиректорка Ганна Болотна 

Ілюстрації Любові Малигіної

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко 

Верстка Романи Рубан

 

Характеристики
ISBN 978-617-8383-24-4
Автори Бернетт Франсіс
Перекладачі Байдюк Микола
Ілюстрації Малигіна Любов
Розмір 169x239
Вага 500
 
Обкладинка
Жанр
Мова
Кількість сторінок 288
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо