Редволл

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
540.00 грн.
redvoll

Редволл

540.00 грн.

Ласкаво просимо до абатства Редволл. За його величезними дверима миші живуть у мирі та спокої, допомагаючи тим, хто цього потребує, і влаштовуючи грандіозні бенкети на честь великих і добрих мешкан...Детальніше

Ласкаво просимо до абатства Редволл. За його величезними дверима миші живуть у мирі та спокої, допомагаючи тим, хто цього потребує, і влаштовуючи грандіозні бенкети на честь великих і добрих мешканців Мохоцвітного лісу. Але ззовні насувається серйозна загроза. Армія злих щурів на чолі зі злісним воєначальником вже в дорозі.


Маттіас — лише маленьке мишеня, але він знає, що для того, аби втримати щурів на відстані, знадобиться щось більше, ніж каміння та стріли завбільшки з мишу. Заручившись підтримкою войовничого зайця, диких горобців і запеклих горностаїв, Маттіас вирушає на захист своєї свободи, друзів і абатства, яке він називає домом.

Сховати

Про авторів

Джеймс Браян Жак народився в Ліверпулі 15 червня 1939 р.

Його батько любив літературу і читав своїм хлопчикам пригодницькі оповідання Даніеля Дефо, сера Томаса Мелорі, сера Артура Конан Дойла, Роберта Луїса Стівенсона та Едгара Райса Берроуза, а також «Вітер у вербах». Жак рано виявив письменницький талант.

Браян покинув школу в п’ятнадцять років, і вирушив шукати своє покликання. Письменник працював кочегаром на залізниці, вантажником, водієм далекобійних вантажівок, водієм автобуса, начальником пошти та артистом. Проте він часто відвідував місцеву публічну бібліотеку, щоб продовжити свою любов до читання, і продовжував розвивати свої письменницькі здібності. Впродовж 70-х він публікував гумористичні вірші та оповідання, а на початку 80-х він отримав резиденцію в одному з ліверпульських театрів, де ставилися його п’єси.

У 1980-х роках Жак працював молочником у Королівській школі для сліпих Вейвертрі. Там він познайомився з дітьми та зголосився почитати їм. Однак Браян був незадоволений станом дитячої літератури й почав писати для них оповідання. З цих оповідань і сеансів читання вийшов Redwall, 800-сторінковий рукописний рукопис.

2011 року Браян Жак помер від серцевого нападу у віці 71 року.

Над книгою працювали

Над книгою працювали:

Випускова редакторка Катерина Манакова

Переклад з англійської Анна-Марія Балаус

Літературна редакторка Юлія Попова 

Артдиректорка Ганна Болотна 

Обкладинка Марії Колосової

Ілюстрації Марії Колосової

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко

Верстка Альони Олійник 


Характеристики
ISBN 978-617-8383-14-5
Автори Браян Жак
Ілюстрації Марія Колосова
Іл. обкладинки Марія Колосова
Перекладачі Анна-Марія Баралус
Розмір 130x200
Вага 600
 
Обкладинка
  • М’яка
Жанр
  • Фентезі
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 464
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо