Оповита тінями

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
470.00 грн.
opovita-tinyami

Оповита тінями

470.00 грн.

Ця історія про дівчинку з ведмежим серцем...     Іноді, коли людина вмирає, її дух шукає собі притулок. Дехто з людей має простір всередині себе, ідеальний для схованки. Дванадцяти...Детальніше

Ця історія про дівчинку з ведмежим серцем...  
 
Іноді, коли людина вмирає, її дух шукає собі притулок. Дехто з людей має простір всередині себе, ідеальний для схованки. Дванадцятирічна Мироносиця навчилася захищатися від привидів, які ночами, відчайдушно шукаючи притулку, намагалися оселитися в ній. Але одного дня жахлива подія змушує її послабити пильність. І відтоді в дівчинці оселяється привид. Це дикий, жорстокий і сильний дух, який стає для неї єдиним захистом, коли її відправляють жити до заможних і могутніх предків її батька. Насувається громадянська війна, й цим людям потрібні такі, як вона, щоб захистити їхню темну й жахливу сімейну таємницю. Але коли Мироносиця планує втечу та перетинає роздерту війною країну, вона мусить вирішити, що гірше: одержимість чи смерть.
Вишукано сплетена історія про владу, дружбу, силу та стійку дівчинку серед світу, що перевернувся догори ногами.Сховати

Про авторів

Френсіс виросла у старому будинку в англійському графстві Кент. Їй завжди подобалися похмурі історії — коли їй було шість років, вона написала оповідання, яке включало спробу отруєння, фальшиву смерть і лиходія, якого скинули зі скелі — і все це лише на одній сторінці! Пізніше вона викладала англійську мову в Оксфордському університеті серед середньовічних веж і каплиць, обвішаних горгульями.


Френсіс писала ще з дитинства, але роками надсилала для публікації лише короткі оповідання. Врешті-решт її подруга, письменниця Ріаннон Ласітер, вкрала її роман і віддала редактору видавництва Macmillan. Френсіс швидко уклала контракт на написання роману "Лети вночі" (Fly by Night), який був опублікований і отримав схвальні відгуки. Пізніше вона підписала угоду на три книги, що дозволило їй писати повний робочий день.


У 2017 році вийшов друком "Оповита тінями" (Skinfull of Shadows) — моторошний трилер про привидів, дія якого розгортається під час громадянської війни в Англії. Він отримав нагороду "Діти ночі" Товариства Дракули за готичну фантастику, а також увійшов до шорт-листа премії "Книга року Waterstones", премії "Тиждень незалежних книготорговців" (дитяча категорія), премії "Книга року Калдердейла", категорії "Молодь" премії Locus Awards та премії WSFS Young Adult Book Award.


14 червня 2018 року Френсіс Гардінґ стала членом Королівського літературного товариства. 

 

У доробку авторки вже 10 книжок, найновіша, Unraveller, надрукована у 2022 році. 


Над книгою працювали

Головна редакторка Анна Череміс

Переклад з англійської Родіона Кийко 

Літературна редакторка Ірина Костюк

Артдиректорка Ганна Болотна 

Верстка Анастасії Ярощук, Антоніна Миколенко

Характеристики
ISBN 978-617-7914-63-0
Автори Френсіс Гардінґ
Перекладачі Родіон Кийко
Розмір 163x240
Вага 300
 
Обкладинка Тверда
Жанр Фентезі
Мова Українська
Кількість сторінок 352
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо