Метелик, який тупав ногою

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
470.00 грн.
metelik-yakiyi-tupav-nogoyu

Метелик, який тупав ногою

470.00 грн.

Улюблені казки на нічВідповіді на питання "Як і чому?"Захопливі історії про тваринКнига на подарунокБільш ніж сто років тому, у 1902 році, світ побачив збірку під назвою "Just So Stories for Little...Детальніше

  • Улюблені казки на ніч
  • Відповіді на питання "Як і чому?"
  • Захопливі історії про тварин
  • Книга на подарунок

Більш ніж сто років тому, у 1902 році, світ побачив збірку під назвою "Just So Stories for Little Children". Ця збірка казок вважається класикою дитячої літератури та є однією з найвідоміших творів Редьярда Кіплінґа. Казки-оповідки про тварин письменник читав своїм дітям на ніч, як відповіді на їх питання "а чому?", особливо їх полюбляла слухати донька Жозефіна. Цікаво, що ілюстрації до найпершого видання Редьярд Кіплінґ намалював сам.


Потішні й повчальні казки про тварин не залишать дітей байдужими. Дітлахи дізнаються, як у слоненяти з`явився хобот, а у верблюда — горб, чому ягуар плямистий, а зебра смугаста, які пригоди довелося пережити старому кенгуру...

 

Збірка з тринадцяти казок-оповідок "Метелик, який тупав ногою" стала першою в серії "Анімаріум". В цій серії будуть опубліковані світові класичні та сучасні твори – найкращі історії про тварин, дружбу та людяність, про любов та тепло, яке є в кожному з нас.

Сховати

Про авторів

 

Сер Джозеф Редьярд Кіплінґ, англійський письменник, поет і прозаїк, лауреат Нобелівської премії (1907), народився 30 грудня 1865 року в Індії, в Бомбеї.

90-ті роки – найплідніше десятиріччя у творчості Кіплінґа. Воно було започатковане виходом першого роману "Згасле світло" (1891). У 1892 році Кіплінг надовго покидає Англію. Звістка про смерть друга, американця Балестьє, у співавторстві з яким було написано пригодницький роман "Наулахка", перервала подорож Редьяра. Він одружився з сестрою покійного, Кароліною і оселився у Вермонті. В Америці він пише знамениті "Книги джунглів" (1895).

Кіплінґ добре знав індійський фольклор і черпав матеріал з глибокої скарбниці туземних казок і легенд. Крім того, автор сам творив свій власний фольклор і міфи про Індію. Його турбують проблеми природи й цивілізації, про місце людини на землі, котрі він вирішує у нетрадиційний спосіб.

На початку 1936 року Р. Кіплінґа не стало. Та залишилися його чудові твори, які оспівують і звеличують мужність, відвагу, волю, дружбу, розкривають перед читачем чарівний світ незайманої природи. Вони принесли Кіплінгові славу одного із найкращих у світовій літературі письменників-анімалістів.

 

Катрін Шерер (1969) народилася в Базелі, вчилася на викладача малювання в університеті дизайну Базеля. Вона викладає в логопедичній школі та працює ілюстратором. За свої повноцінні твори Катрін Шерер була номінована на премію Ганса Хрістіана Андерсена та на премію Астрід Ліндгрен. Двічі нагороджена премією Швейцарської дитячої та юнацької преси.


Над книгою працювали

Випусковий редактор Анна Череміс

Переклад з англійської Дмитро Щербина

Літературний редактор Олександр Стусенко

Верстка Антоніна Миколенко

Характеристики
ISBN 978-617-7537-58-7
Автори Кіпллінґ Джозеф Редьярд
Перекладачі Дмитро Щербина
Ілюстрації Шерер Катрін
Розмір 162x214
Вага 662
 
Обкладинка
  • Тверда
  • Лясе
Жанр
  • Повісті й оповідання про тварин
  • Класика дитячої літератури
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 248
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо