mayechka-1

Маєчка

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
70.00 грн.
mayechka-1

Маєчка

70.00 грн.

  реальна історія про справжню собачку Маєчка перша книга серії Маєчка вчить лояльному ставленню до безхатніх тварин не купуй – прихисти!   Книжка для дітей від 3-х років ...Детальніше

 

  • реальна історія про справжню собачку Маєчка
  • перша книга серії Маєчка
  • вчить лояльному ставленню до безхатніх тварин
  • не купуй – прихисти!

 

Книжка для дітей від 3-х років про колись безпритульну собаку Маєчку, яка знайшла люблячу родину, що прихистила її в своєму домі, де тепло, весело і багато друзів. Історію про життя та пригоди Маєчки та її друзів створили автор тексту Юлія Лактіонова і художниця Поліна Дорошенко. 
Розповідь про життя маленької собаки вчить добру, вмінню співчувати, радіти, дружити. А малюнки допоможуть побачити світ, в якому є любов, турбота і підтримка.

 

Сховати

Про авторів
Юлія Лактіонова — журналіст, мистецтвознавець. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка (спеціальність "журналістика"), Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (спеціальність "мистецтвознавство").  Авторка лекційних курсів з історії мистецтва для дітей: "Захоплююча історія мистецтва для дітей", "Перші кроки у світ мистецтва". Співавтор проекту "Диалоги об искусстве".

Поліна Дорошенко — ілюстраторка книжок для дітей, співпрацює з провідними українськими видавництвами. Художниця відома роботою над оформленням книги "Маєчка" видавництва Nebo BookLab Publishing та"Лісової пісні" Лесі Українки видавництва Основи 2014 року. Ця книга увійшла у вибірку кращих книжок світу одного з найпрестижніших міжнародних каталогів "Білі ворони | The White Ravens 2014". Також Поліна ілюструвала збірку дитячої поезії "Мышки в сыре" Тетяни Коробкової видавництва Laurus 2013 року. Співзасновник, художник "Red Wooden Flag". Після закінчення Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури живе і працює у Києві. Постійний учасник та лауреат міжнародних виставок і фестивалів.

Над книгою працювали
Характеристики
ISBN 978-617-7914-44-9
Автори Лактіонова Юлія
Ілюстрації Дорошенко Поліна
Розмір 0x0
Вага 0
 
Обкладинка
Жанр
  • Повісті й оповідання про тварин
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 0
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо