Кістки та Зоряний пил

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
570.00 грн.
kistki-ta-zoryaniyi-pil

Кістки та Зоряний пил

570.00 грн.

Адель Фейбер зі своїм братом живуть у невеликому містечку Шу. Колись давно їхніх батьків забрала Тиша — жаливий та мерзенний туман, якого бояться всі мешканці Сонячного Королівства.Щоб вирватися з ...Детальніше


Адель Фейбер зі своїм братом живуть у невеликому містечку Шу. Колись давно їхніх батьків забрала Тиша — жаливий та мерзенний туман, якого бояться всі мешканці Сонячного Королівства.

Щоб вирватися з бідності та здобути шанс на краще життя, Адель вирішила написати сенсаційну статтю, варту першої шпальти «Оріону», найпопулярнішої газети королівства. У пошуках цікавого матеріалу для газети, завзята журналістка Адель та її брат Яґо, зустрінуться сам на сам із Тишею. Вони вирішують залишитися вночі на вулиці, де не буде жодної живої душі. Один вечір докорінно змінить її життя. Вона зустріне сміливих Пекельних Джентльменів, які полюють на Пожирачів Тиші та хочуть дізнатися більше про її появу.

Але як приєднатися до Клубу Пекельних Джентльменів, якщо ти дівчина?

Адель доведеться віднайти сміливість і непокірність, змінити зовнішній вигляд та нарешті дізнатися всю правду, яку від неї так довго приховували…


Сховати

Кістки та Зоряний пил

200.00

... Детальніше

Історія, від якої неможливо відірватись. Історія про сміливість та вибір, про кохання та зраду, про щиру дружбу та єдність.

Друга сирена пронизала повітря затяжним виттям,
від якого волосся на потилиці стало дибки.
До появи Тиші в місті залишилося п’ятнадцять хвилин.

Журналістка Адель ще ніколи не була так близько до написання "вибухової” статті. У місті, де щовечора лунає сирена і заборонено виходити надвір, неможливо залишатися осторонь подій. Адель хоче зустрітися з темрявою та дізнатися, що ховається на вулиці вночі. Чи вдасться їй побачити Пожирачів Тиші та дізнатися їхню таємницю?

Воно було схожим на великого вовка, зітканого з темряви й тіней, які звивалися довкола міцного тіла. На вугільно-чорній морді наче дві діри зяяли білизною абсолютно порожні очі. Істота вишкірила гострі зуби, тихо загарчала й рушила до неї.

Один вечір докорінно змінить її життя. Вона зустріне сміливих Пекельних Джентльменів, які полюють на Пожирачів Тиші та точно знають більше за неї. Але як доєднатися до Пекельних Джентельменів, якщо ти дівчина?

Гаряче дихання Пожирача обпікало шию. Тварюка притисла свою здобич до землі і принюхалась. Темрява довкола істоти плавно опустилась і огорнула тіло Адель. Її дотик був неприємним і пекучим, як гарячий дим. Пожирач опустив морду нижче й неквапом зімкнув щелепи.


kistki-ta-zoryaniyi-pil-1

Кістки та Зоряний пил

200.00

Про авторів

Редгрейн Лебовскі - псевдонім молодої української письменниці. Народилася в Івано-Франківську 21 жовтня 1990 року. В 2012 році закінчила Прикарпатський національний університет за спеціальністю "психологія". Зараз мешкає у Франції, захоплюється фотографією. 

Завжди мріяла бути письменницею. Свої перші оповідання почала писати ще в шостому класі, і по кілька годин на день проводила над зошитами, які були її першими книжками. Шлях до написання своєї першої серії книжок "Абсолютні елементи" був непростим, йому передували безліч неопублікованих історій та оповідань. 

"Кістки та Зоряний пил" — перша книжка в серії фентезі "Тиша". 

Над книгою працювали

Ілюстрації Олексія Щербака

Літературна редакторка Ірина Троскот

Артдиректорка Ганна Болотна

Головна редакторка Анна Череміс

Верстка Антоніни Миколенко

Характеристики
ISBN 978-617-7914-56-2
Автори Редгрейн Лебовскі
Олексій Щербак
Іл. обкладинки Олексій Щербак
Розмір 163x240
Вага 400
 
Обкладинка Тверда
Жанр Фентезі
Мова Українська
Кількість сторінок 312
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо