Кармілла

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
490.00 грн.
karmilla

Кармілла

490.00 грн.

«Сповнені любов’ю до мене, ви повинні піти зі мною до смерті. Чи сповнені ненависті, але однаково піти зі мною».   Випередивши «Дракулу» на 26 років, «Кармілла» стала оригінальн...Детальніше

«Сповнені любов’ю до мене, ви повинні піти зі мною до смерті.

Чи сповнені ненависті, але однаково піти зі мною».

 

Випередивши «Дракулу» на 26 років, «Кармілла» стала оригінальною історією про вампірів, просякнута сексуальною напруженістю та готичною романтикою.

В ізольованому замку глибоко в австрійській Штирії Лаура веде усамітнене життя, маючи лише хворого батька за компанію. Та однієї місячної ночі до замку в’їжджає карета, що везе несподівану гостю — прекрасну Карміллу. Так починається гаряча дружба між Лаурою та її таємничою привабливою супутницею.

Але чомусь Кармілла стає дедалі дивнішою і мінливішою, схильною до моторошних нічних блукань, а Лауру починають мучити нічні кошмари, і вона слабшає з кожним днем.

Випередивши "Дракулу” на 26 років, "Кармілл
а стала оригінальною історією про вампірів, просякнута сексуальною напругою і готичною романтикою. 

 

"Сповнені любов’ю до мене, ви повинні піти зі мною до смерті.
Чи сповнені ненависті, але однаково піти зі мною”. 

В ізольованому замку глибоко в австрійській Штирії Лаура веде усамітнене життя, маючи лише хворого батька за компанію. Аж поки однієї місячної ночі до замку не в'їжджає кінна карета, що везе несподівану гостю — прекрасну Карміллу. Так починається гаряча дружба між Лаурою та її таємничою, привабливою супутницею.

Але чомусь Кармілла стає все більш дивною і мінливою, схильною до моторошних нічних блукань, а Лауру починають мучити нічні кошмари і вона слабшає з кожним днем... 


Сховати

Про авторів

 

Джозеф Томас Шерідан Ле Фаню — ірландський письменник, автор готичних романів, який став видатною постаттю в історії літератури жахів.

Народився 1814 року в Дубліні в родині гугенотів, його батько був капеланом. Здобув юридичну освіту, однак вважав за краще вести журналістську діяльність. Перше оповідання в жанрі трилера «Привид і костоправ» опублікували 1838 року, і воно одразу привернуло увагу читачів до автора. Згодом більшість своїх творів він оприлюднював у журналі Дублінського університету, власником і головним редактором якого був протягом довгих років. Найвідоміші твори Джозефа Шерідана Ле Фаню— романи «Дядько Сайлас» і «Дім біля кладовища». Містичні події в багатьох романах автора можна трактувати по-різному— як надприродні, так і психологічні. Повість Ле Фаню «Кармілла» стала прототипом одного з найвідоміших творів у світовій літературі— роману Брема Стокера «Дракула», була одним з улюблених творів Кортасара і вплинула на створення цілого напряму містичних творів у жанрі жахів, включно із сагами про вампірів та інших надприродних істот. Письменник був одружений із Сюзанною Беннетт, яка народила йому чотирьох дітей. Після смерті дружини письменник вів самітницький спосіб життя.

Джозеф Томас Шерідан Ле Фаню ірландський письменник, автор готичних оповідань і детективних романів.

 

Провідний письменник історій про привидів у ХІХ столітті, відіграв центральну роль у розвитку жанру у вікторіанську епоху. М.Р. Джеймс описував Ле Фаню як "абсолютно першокласного письменника в жанрі оповідань про привидів". Три його найвідоміші твори  "Кармілла", "Дядько Сайлас" та "Дім на цвинтарі".

Над книгою працювали

Головна редакторка Анна Череміс 

Перекладачка з англійської Ірина Гоял 

Літературне редагування Юлії Мороз та Юлії Желєзної 

Верстка Антоніни Миколенко 

Ілюстрації Владислава Ченчика 

Шрифт Марії Логвинчук 

Дизайн обкладинки та корекція ілюстрацій Нія Кіа

Артдирекорка Ганна Болотна

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко 

Характеристики
ISBN 978-617-7914-75-3
Автори Джозеф Шерідан ле Фаню
Перекладачі Ірина Гоял
Ченчик Владислав
Розмір 164x239
Вага 500
 
Обкладинка Тверда
Обкладинка Лясе
Жанр Готичний роман
Мова Українська
Кількість сторінок 256
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо