(063) 253 50 36 | (096) 602 31 52 | nebo.booklab.cooperation@gmail.com

ТВОЯ ПЕРША КНИЖКА

ТВОЯ ПЕРША КНИЖКА

  • Розмір: 5x225x275
  • Кількість сторінок: 28
  • Вага: 368 г.
  ₴ 540  

Про книгу

«Навіть монстри чистять зуби!»


Автори книжки знають спосіб як перетворити чищення зубів в супергеройську працю, адже головна героїня ненавидить чистити зуби й жахається від зубних лікарів. Але коли вона зустрічає справжнього монстра у ванній кімнаті, котрий дає їй зрозуміти, що стоматологи — насправді супергерої, і чистити зуби дуже важливо, адже це роблять навіть найстрахітливіші монстри!

Ця винахідлива книжка-картинка сповнена гумору та фантазії. Вона допоможе налагодити з дитиною діалог про важливість особистої гігієни та догляду за зубами.


«Ким я мрію бути?»


Вчителька у школі розпитує учнів, ким вони хочуть бути, коли виростуть. Хтось мріє стати машиністом, хтось лікаркою, хтось поліцейським. А ось Уля поки не знає відповіді на це питання… Книжка допоможе налагодити з дитиною діалог про важливе питання — вибір майбутньої професії!


«Почитай мені книжку»


— Хто посмів мене розбудити? — гарчить вовк. Он воно що! Це тато читає книжку своїй донечці! За звичайних обставин вовк просто з’їв би цих чужинців, але не тепер… Тепер він страшенно боїться впустити бодай слівце з чарівної історії! Аж раптом тато згортає книжку. 


Вовк засмутився, але раптом побачив, що книжка лежить на землі. Він негайно захотів дочитати історію до кінця! Але що це? Якісь кружечки, палички, галочки... Що все це означає? Виявляється, читати так складно!

Хто ж допоможе вовкові дізнатися кінець історії? 

Детальніше