Магічний ніж

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
690.00 грн.
magichniyi-nizh

Магічний ніж

690.00 грн.

ТРИЛОГІЯ «ТЕМНІ МАТЕРІЇ» ВХОДИТЬ ДО ТРІЙКИ УЛЮБЛЕНИХ КНИЖОК ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ, ЗА ВЕРСІЄЮ BBC   Відважна Ліра Белаква та її деймон Пантелеймон із крижаного Свальбарда потрапляють у мо...Детальніше

ТРИЛОГІЯ «ТЕМНІ МАТЕРІЇ» ВХОДИТЬ ДО ТРІЙКИ УЛЮБЛЕНИХ КНИЖОК ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ, ЗА ВЕРСІЄЮ BBC

 
Відважна Ліра Белаква та її деймон Пантелеймон із крижаного Свальбарда потрапляють у моторошний світ Чітаґацце.
Це дивне місто, заселене Марищами, у якому зовсім немає дорослих… Тепер Ліра та її новий друг Віллі повинні разом пройти небезпечний шлях і розкрити страшну таємницю.

 


Сховати

Про авторів

Сер Філіп Пулман – англійський романіст, народжений у 1946 році в родині пілота Королівських ВВС; тримач Ордена Британської Імперії та член Королівського літературного товариства. Сім'я часто переїжджала, і в дитинстві Філіпу Пулману довелося багато подорожувати світом. Частину свого дитинства він, зокрема, провів у Південній Родезії (зараз Зімбабве), де він деякий час навчався в школі. У 1953 році, коли Пулману було сім років, його батько загинув у авіатрощі. Мати Пулмана знову вийшла заміж та сім'я переїхала до Австралії, а з 11 років проживав у Північному Уельсі, у свого діда, який був священником.

 

Закінчивши школу, Філіп Пулман навчався в Оксфорді, в Ексетер-коледжі, де вивчав англійську філологію. Пізніше він повернувся до Оксфорду, де 12 років працював учителем у різних школах, а потім викладав у Вестмінстер-коледжі – вів курси з вікторіанського роману та фольклору. З часом Пулман залишив викладацьку роботу і цілковито присвятив себе літературі.

Він є автором кількох бестселерів, серед яких фентезійна трилогія «Темні матерії», тетралогія «Таємниця Саллі Локгарт» та вигадана біографія Ісуса, «Добрий Ісус та негідник Христос». У 2008 році The Times назвали Пулмана одним із "50 найбільших британських письменників з 1945 року". У опитуванні 2004 року для BBC, Пулмана визнали одинадцятою найвпливовішою особою британської культури. Він став лицарем у Новорічній відзнаці 2019 року за «послуги літературі». 

Перша книжка трилогії Пулмана «Темні матерії», «Північне сяйво», одержала медаль "Карнегі" 1995 року від Бібліотечної асоціації, визначавшу видатну англомовну дитячу книгу року. До 70-річчя медалі вона була визнана однією з десяти найкращих переможних робіт. У 2003 році його трилогія «Темні матерії» посіла третє місце у "Великому читанні" BBC серед 200 найкращих романів.

Надія Дойчева – ілюстраторка, монументалістка, графік. Мешкає і працює в Києві, співпрацює з багатьма українськими видавництвами. Лауреатка міжнародних та українських художніх премій. 
Над книгою працювали
Переклад Миколи Байдюка
Ілюстрації Надії Дойчевої
Літературний редактор Олександр Стусенко
Випускова редакторка Анна Череміс
Артдиректорка Ганна Болотна
Верстка Антоніни Миколенко
Характеристики
ISBN 978-617-7537-88-4
Автори Пулман Філіп
Перекладачі Байдюк Микола
Ілюстрації Дойчева Надія
Розмір 155x230
Вага 900
 
Обкладинка
  • Тверда
  • Лясе
Жанр
  • Детектив
  • Фентезі
  • Пригоди
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 336
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо