Кармілла

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
280.00 грн. 320.00 грн.
karmilla-1

Кармілла

280.00 грн. 320.00 грн.

Очікуємо книжку на початку осені

«Сповнені любов’ю до мене, ви повинні піти зі мною до смерті.Чи сповнені ненависті, але однаково піти зі мною».Випередивши «Дракулу» на 26 років, «Кармілла» стала оригінальною історією про вампірів...Детальніше

«Сповнені любов’ю до мене, ви повинні піти зі мною до смерті.

Чи сповнені ненависті, але однаково піти зі мною».

Випередивши «Дракулу» на 26 років, «Кармілла» стала оригінальною історією про вампірів, просякнута сексуальною напруженістю та готичною романтикою.

В ізольованому замку глибоко в австрійській Штирії Лаура веде усамітнене життя, маючи лише хворого батька за компанію. Та однієї місячної ночі до замку в’їжджає карета, що везе несподівану гостю — прекрасну Карміллу. Так починається гаряча дружба між Лаурою та її таємничою привабливою супутницею.

Але чомусь Кармілла стає дедалі дивнішою і мінливішою, схильною до моторошних нічних блукань, а Лауру починають мучити нічні кошмари, і вона слабшає з кожним днем.

Випередивши "Дракулу” на 26 років, "Кармілла” стала оригінальною історією про вампірів, просякнута сексуальною напругою і готичною романтикою. Сховати

Про авторів

Джозеф Томас Шерідан Ле Фаню — ірландський письменник, автор готичних романів, який став видатною постаттю в історії літератури жахів.

Народився 1814 року в Дубліні в родині гугенотів, його батько був капеланом. Здобув юридичну освіту, однак вважав за краще вести журналістську діяльність. Перше оповідання в жанрі трилера «Привид і костоправ» опублікували 1838 року, і воно одразу привернуло увагу читачів до автора. Згодом більшість своїх творів він оприлюднював у журналі Дублінського університету, власником і головним редактором якого був протягом довгих років. Найвідоміші твори Джозефа Шерідана Ле Фаню— романи «Дядько Сайлас» і «Дім біля кладовища». Містичні події в багатьох романах автора можна трактувати по-різному— як надприродні, так і психологічні. Повість Ле Фаню «Кармілла» стала прототипом одного з найвідоміших творів у світовій літературі— роману Брема Стокера «Дракула», була одним з улюблених творів Кортасара і вплинула на створення цілого напряму містичних творів у жанрі жахів, включно із сагами про вампірів та інших надприродних істот. Письменник був одружений із Сюзанною Беннетт, яка народила йому чотирьох дітей. Після смерті дружини письменник вів самітницький спосіб життя.

Джозеф Томас Шерідан Ле Фаню — ірландський письменник, автор готичних оповідань і детективних романів.

Провідний письменник історій про привидів у ХІХ столітті, відіграв центральну роль у розвитку жанру у вікторіанську епоху. М.Р. Джеймс описував Ле Фаню як "абсолютно першокласного письменника в жанрі оповідань про привидів". Три його найвідоміші твори  "Кармілла""Дядько Сайлас" та "Дім на цвинтарі".

Над книгою працювали

Випускова редакторка Катерина Манакова

Перекладачка з англійської Ірина Гоял

Літературне редагування Юлії Мороз та Юлії Желєзної 

Артдиректорка Ганна Болотна 

Ілюстрація на обкладинці Владислава Ченчика

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко 

Верстка Альони Олійник 

Характеристики
ISBN 978-617-8383-46-6
Автори Джозеф Шерідан ле Фаню
Ілюстрації Ченчик Владислав
Перекладачі Ірина Гоял
Розмір 140x200
Вага 600
 
Обкладинка
  • Тверда
  • Кольоровий зріз
Жанр
  • Готичний роман
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 264
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо