divchina-z-chornila-ta-zirok-1

Дівчина з чорнила та зірок

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
180.00 грн.
divchina-z-chornila-ta-zirok-1

Дівчина з чорнила та зірок

180.00 грн.

«Дівчина з чорнила та зірок» — це чарівна казка про острів та тринадцятирічну дівчину Ізабеллу, яка вирушає в самісіньке серце його історії, та про міфи, що скеровують її на шляху. Чудово написан...Детальніше

«Дівчина з чорнила та зірок» — це чарівна казка про острів та тринадцятирічну дівчину Ізабеллу, яка вирушає в самісіньке серце його історії, та про міфи, що скеровують її на шляху. Чудово написана історія дружби, відкриттів, міфів і магії для будь-якого віку. Ідеально підходить для шанувальників Філіпа Пулмана, Френсіс Гардінґ та Кетрін Ранделл.

Ізабелла Ріоссе живе на тропічному острові, загубленому в океані. Вона дочка картографа, який передав їй усі свої знання про цей куточок землі. Частина острова є забороненою, і її ревно охороняє вогненний демон — принаймні існує така легенда.

Багато століть тому демона намагалися перемогти, але нікому це досі не вдалося. А тепер, коли спокій їхнього сонного містечка порушує звістка про зникнення дівчинки й про раптову появу жахливих потвор, стає зрозуміло, що хтось перетнув давній кордон.

Під час подорожі героїня зіткнеться з небезпекою і страхом, зі зворушливою мужністю, коханням і дружбою. У цій казці ви дізнаєтеся, чи зможе Ізабелла накреслити нове майбутнє для свого острова.

Сховати

Про авторів

Кіран Міллвуд Харгрейв — поетеса, драматургиня і авторка бестселерів для дітей та піділтків. Кіран живе біля річки в Оксфорді зі своїм чоловіком та їхнім котом.

Її роботи для дітей здобули багато премій: Waterstones Children's Book Prize 2017, British Book Award's Children's Book of the Year, Blackwell's Children's Book of the Year, а також увійшли до короткого та довгого списків, зокрема премії Jhalak, Премії Бренфорда Боаза, Премії Costa Children's Book Award. Та отримали нагороди Diverse Book Awards, Книжкову премію YA та медаль Карнегі.


Над книгою працювали

Переклад з англійської Юлії Підгорної 

Літературне редагування та коректура Ірини Костюк 

Ілюстрація обкладинки Бренич Анастасії 

Артдиректорка Ганна Болотна 

Підготовка верстки до електронних видань Антоніни Миколенко 

Верстка до паперового видання Ленської Анастасії 

Головна редакторка Анна Череміс 

Характеристики
ISBN 978-617-7914-38-8
Автори Кіран Міллвуд Харґрейв
Перекладачі Підгорна Юлія
Розмір 0x0
Вага 0
 
Обкладинка
Жанр
  • Фентезі
  • Пригоди
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 304
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо