«Велика книга драконів», «Боги та богині давньогрецької міфології»

«Велика книга драконів», «Боги та богині давньогрецької міфології»

  ₴ 720  
;

Про книгу

«Велика книга драконів»Якщо ти шукаєш енциклопедію про нудних драконів-убивць, то ця книжка не для тебе. Ти тримаєш у руках практичний посібник для майбутніх мисливців на драконів чи їхніх тренерів. Тут міститься безліч корисної інформації, яка допоможе тобі розпізнати всі можливі типи драконів та розповість усе про їхні укриття, звички, харчові вподобання і про те, як доглядати таких могутніх істот! 


Чи готовий ти ввійти в дивовижний та загадковий світ цих міфічних тварин? Забуть про свій страх, бо на тебе чекають дракони!


«Боги та богині давньогрецької міфології»Книжка складається з оповідань про 12 найголовніших персонажів численного пантеону богів та богинь стародавніх греків. Розповідь про шістьох богів та шістьох богинь буде цікавою читачу тому що, вони були дійсно частиною повсякденного життя греків. Богам не лише вклонялися та приносили дари чи жертви, греки вірили, що у кожного міста є своє божество — покровитель, як Афіна, богиня мудрості та відваги, на честь якої названо місто Афіни, що божества керують певними природними стихіями, як, наприклад, Посейдон морями та океанами, чи дають особливий талант та вдачу, як Артеміда — богиня полювання.


Люди очікували від своїх покровителів допомоги, або навпаки, побоювалися їхньої помсти, якщо вчиняли щось, що могло не сподобатись певному божеству. Греки наділяли своїх богів надлюдськими здібностями, але водночас рисами характеру, притаманними звичайним людям.

Детальніше