Тигр у криниці. Подарункове видання

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
860.00 грн.
tigr-u-krinitsi-podarunkove-vidannya

Тигр у криниці. Подарункове видання

860.00 грн.

Третя частина з тетралогії «Таємниця Саллі Локгарт».Саллі Локгарт - молода амбіційна дівчина, яка живе в Англії в кінці XIX століття. Але вона зовсім не скромна, розпещена панночка Вікторіанської е...Детальніше

Третя частина з тетралогії «Таємниця Саллі Локгарт».

Саллі Локгарт - молода амбіційна дівчина, яка живе в Англії в кінці XIX століття. Але вона зовсім не скромна, розпещена панночка Вікторіанської епохи. Саллі хвацько скаче на коні, без промаху стріляє з пістолета і вміло веде справи. У романі "Тигр в криниці" героїні потрібна вся її мужність та природний розум, щоб протистояти безжалісному противнику, що з'явився з минулого і переслідує її як привид з нічного кошмару.

Сховати

Про авторів

Сер Філіп Пулман, тримач Ордена Британської Імперії та член Королівського літературного товариства, – англійський романіст, народжений у 1946 році в родині пілота Королівських ВВС. Сім'я часто переїжджала, і в дитинстві Філіпу Пулману довелося багато подорожувати по світу. Частину свого дитинства він, зокрема, провів у Південній Родезії (зараз Зімбабве), де він деякий час навчався в школі. У 1953 році, коли Пулману було сім років, його батько загинув у авіакатастрофі. Мати Пулмана знову вийшла заміж та сім'я переїхала до Австралії, а з 11 років проживав у Північному Уельсі, у свого діда, який був священиком. Закінчивши школу Філіп Пулман навчався в Оксфорді, в Ексетер-коледжі, де вивчав англійську філологію. Пізніше він повернувся до Оксфорду де 12 років працював учителем у різних школах, а потім викладав у Вестмінстер-коледжі — вів курси з вікторіанського роману та фольклору. З часом Пулман залишив викладацьку роботу і повністю присвятив себе літературі.


Він є автором кількох найбільш продаваних книг, серед яких фентезійна трилогія "Темні матерії", тетралогія "Таємниці Саллі Локхарт", та вигадана біографія Ісуса, "Добрий Ісус та негідник Христос". У 2008 році The Times назвала Пулмана одним із "50 найвидатніших британських письменників з 1945 року". У опитуванні 2004 року для BBC, Pullman був названий одинадцятою найвпливовішою особою британської культури. Він став лицарем у Новорічній відзнаці 2019 року за "послуги літературі".


Перша книга трилогії Пулмана "Темні матерії", "Північне сяйво", виграла медаль "Карнегі" 1995 року від Бібліотечної асоціації, визначавшу видатну англомовну дитячу книгу року. До 70-річчя медалі вона була визнана однією з десятки найкращих переможних робіт. У 2003 році його трилогія "Темні матерії", посіла третє місце в "Великому читанні" BBC, опитуванні 200 найкращих романів, проголосованих британською громадськістю.


Михайло Александров — народився у місті Гвардейськ, Росія. Закінчив Сімферопольське художнє училище, Київську художню академію та Майстерню книжкової графіки. Лауреат міжнародної виставки в Болоньї. У 2018 році став лауреатом Премії Лесі Українки за художнє оформлення книги Сергія Товстенка "Ремонт летючих чудес” (номінація "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва”).

Основна робота - книжкова ілюстрація, ілюстрація для періодики. 

Над книгою працювали

Випускова редакторка Анна Череміс

Перекладачка Катерина Девдера

Ілюстрації Михайла Александрова

Літературна редакторка Юлія Мороз

Верстка Антоніни Миколенко

Характеристики
ISBN 978-617-7537-90-7
Автори Пулман Філіп
Ілюстрації Александров Михайло
Перекладачі Девдера Катерина
Розмір 155x230
Вага 1250
 
Обкладинка
  • Тверда
  • Лясе
  • Корінець з тканини
Жанр
  • Детектив
  • Пригоди
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 472
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо