Таємниця Венеції

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
330.00 грн.
tayemnitsya-venetsiyi

Таємниця Венеції

330.00 грн.

1 книга з серії «Артдетектив»Неймовірна артподорож з картою і пам’ятками архітектури, словником та цікавими фактамиДозволить дитині краще розумітися на мистецтві та полюбити йогоДля тих, хто полюбл...Детальніше

1 книга з серії «Артдетектив»


  • Неймовірна артподорож з картою і пам’ятками архітектури, словником та цікавими фактами
  • Дозволить дитині краще розумітися на мистецтві та полюбити його
  • Для тих, хто полюбляє детективні історіїСім’я Бергвіків збирається у подорож до Італії. Цього разу вони побачать мальовничу Венецію з її довгими каналами, гондольєрами, архітектурними спорудами та безліччю музеїв. Кожен з родини хоче відпочити по-своєму: наймолодший – п’ятирічний Тур, хоче завітати до венеційського МакДональдзу та їсти джелато цілий день, сестра Сісель – піти на шопінг на увесь день, одинадцятирічний Девід – розкрити якусь таємницю та побувати в найзагадковіших місцях Венеції, мама Інга – відвідати усі музеї Венеції, а тато – надихнутися мандрівкою і продовжити писати свою книгу про сімейні канікули.

Гуляючи по площі Святого Марка та роздивляючись собор, Девід зустрічає загадкову пару, яка слідкує за ними…

Чому ці люди спостерігають за Девідом? Що вони задумали?

Яким же буде подив Девіда, коли звичайний похід до Музею Пеггі Гугенгайм обернеться пожежею та викраденням картини відомого Пабло Пікассо. І хто же стоїть за всім цим? Часом не ці люди, які пронизливо спостерігали за Девідом на площі…

Питання – відповіді. Пригоди – Венеція.

Сховати

Про авторів

Бйорн Сортланн — норвезький автор, відомий своїми творами для дітей та підлітків. Лауреат численних нагород та премій, в тому числі премії Emmausprisen, у категорії "Найкраща норвезька книга для дітей".

Народився в 1968 році у місті Берген, Норвегія. За освітою Сортланн соціолог, також навчався в Академії письма в Хордаланді. Починаючи з 1998 року повністю присвятив себе письменництву. Після його дебютної книги "It's not Night" (1992), написав ряд дитячих і підліткових оповідань. Його твори перекладені на 20 мов світу, та отримали безліч норвезьких і міжнародних літературних нагород. Книги Сортланна вирізняються легким, гумористичним стилем, який поєднаний з серйозним сприйняттям дитячого світу і їх проблем.

За допомогою художньої літератури письменник поширює знання і захоплення мистецтвом - в дитячих книгах, новелах, ілюстрованих виданнях і книгах, насичених драматизмом і напругою, таких як популярна серія "Артдетектив". Кожна книга серії присвячена пригодам однієї норвезької родини у різних містах планети. В книгах детально розкривається архітектура та основні історичні пам'ятки міст, де відбуваються події. Особливістю кожного твору є його спрямованість на популяризацію мистецтва, об'єктами детективної складової сюжету часто виступають відомі роботи Пікассо, Матісса, Ван Гога та інших художників. Також Сортланн добре розкриває деякі психологічні проблеми, які притаманні дітям молодшого, середнього та старшого шкільного віку.


Трунд Бредесен – норвезький ілюстратор, народився у 1956 році в Драммені. Зараз мешкає в Осло.

Багато працював у рекламі та дизайні, працював з багатьма норвезькими компаніями, розробляючи логотипи та малюючи упаковку для товарів. Бредесен отримав кілька нагород за свої ілюстрації, до прикладу премію "Золотий олівець” у 1990-х роках, премію "Найкрасивіші книжки року” та нагороду від Міністерства культури. 

Над книгою працювали

Переклала Вікторія Рудич

Верстка Романа Рубан 

Характеристики
ISBN 978-617-7537-04-4
Автори Сортланн Бйорн
Перекладачі Рудич Вікторія
Ілюстрації Бредесен Трунд
Розмір 155x210
Вага 197
 
Обкладинка
  • Інтегральна
Жанр
  • Детектив
  • Пригоди
  • Мистецтво
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 120
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо