Різдво Лілі

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
220.00 грн.
rizdvo-lili

Різдво Лілі

220.00 грн.

Тепла різдвяна історіяПро різдвяні дива і не тількиДля теплих сімейних стосунківДива починаються з тебеРіздво наближається! Пригоди Лілі та батька-кота продовжуються. У парку пахне смаженими каштан...Детальніше

  • Тепла різдвяна історія
  • Про різдвяні дива і не тільки
  • Для теплих сімейних стосунків
  • Дива починаються з тебе


Різдво наближається! Пригоди Лілі та батька-кота продовжуються. У парку пахне смаженими каштанами та теплим глінтвейном. На деревах багато снігу, тому усе в парку схоже на справжню казку!

Батько-кіт чекає на клієнтів біля мольберта, але жодного ще не було. Лілі хоче розважатися і піти на ковзанку. Але спочатку треба допомогти татові й трохи попрацювати.

Смішна та добра історія про те, як Лілі допомогала татові заробити грошенят.

Сховати

Про авторів

Лоранс Бургіньон родом з Бельгії, міста Юї, розташованому на березі річки Маас. Вона одружена з художником-скульптором, і живе з ним і трьома котами в затишному будиночку в полях. Лоранс вчилася на факультеті французької літератури в Льєзькому університеті й більше 10 років працювала в книжковому магазині для дітей і складала новели для різних дитячих видавництв Бельгії.


Андрій Арінушкін – білоруський художник, ілюстратор книг, коміксіст. Малює з раннього дитинства, в дванадцять років почав роботу над величезним полотном 3х2 метра, який закінчив тільки через три роки. Саме ця картина відкрила йому, п'ятнадцятирічному, двері в Мінське художнє училище. У 1987 році він вступив в Білоруську державну академію мистецтв, а в 1993 році після закінчення Академії почав кар'єру художника-ілюстратора з 84 сторінкового коміксу "Ватерлоо". Андрій Арінушкін знав, його дитячий комікс за мотивами казки "Жар-птиця" навряд чи знайде свого видавця в СНД, і в 1999 році відвіз малюнки в Париж. Книгу надрукувало відоме французьке видавництво Кастерман. З 2003 року Андрій Арінушкін живе у Франції, ілюструє дитячі книжки і не забуває про свої нові коміксові проекти. Андрій малює без натури, без комп'ютера і інших пристосувань. Втім, одне пристосування у нього є, це світловий стіл. Але це - інструмент всіх, хто малює комікси. Андрій користується ним щоб подивитися наскільки він криво намалював, перевернувши зображення.Над книгою працювали


Характеристики
ISBN 978-966-97555-6-8
Автори Бургіньйон Лоранс
Перекладачі Бережний Олександр
Ілюстрації Арінушкін Андрій
Розмір 270x235
Вага 380
 
Обкладинка
  • Тверда
Жанр
  • Казки і міфи
  • Повісті й оповідання про тварин
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 32
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо