Острів скарбів

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
630.00 грн.
ostriv-skarbiv

Острів скарбів

630.00 грн.

Класика світової дитячої літературиДля сильних духом Улюблені книжки дитинстваКласика в новому оформленні Ви знову відкриєте для себе «Острів Скарбів» класика англійської літератури Робер...Детальніше

  • Класика світової дитячої літератури
  • Для сильних духом 
  • Улюблені книжки дитинства
  • Класика в новому оформленні 

Ви знову відкриєте для себе «Острів Скарбів» класика англійської літератури Роберта Луїса Стівенсона завдяки прекрасним ілюстраціям українського художника Іллі Угнівенко.

Пригодницький роман «Острів Скарбів», яким вже не одне століття захоплюються читачі, по праву вважається класикою світової літератури. Таємнича карта, небезпечна експедиція, пірати, скарби... — в цій історії є все для тих, кого цікавлять неймовірні пригоди. Головний герой роману, юний Джім Гокінс, бере участь у пошуку скарбів, які заховані на відлюдному острові знаменитим капітаном Флінтом. Джим, разом з друзями, сідає на корабель, в надії дістати захований скарб. Але, вони навіть не уявляють, що весь корабель наповнений піратами, які теж мріють отримати скарби Флінта. Піратів очолює легендарний Джон Сільвер, який славиться своєю хитрістю і спритністю. Отже, чи вийде перехитрити підступних піратів, знайти безцінний скарб і цілими повернутись додому?

Пошуки скарбів, боротьба з піратами, таємниці безлюдного острова, підступність, змови, справжня дружба...

Захопливі пригоди юного Джима Гокінса та його вірних друзів не залишать байдужими нікого з читачів!Сховати

Про авторів

Роберт Луїс Белфор Стівенсон (1850–1894) — відомий британський письменник шотландського походження. Вперше в літературі ім'я Стівенсона з'явилось у 1866 році. У 1873 році він став професійним письменником. Найвідоміший його роман "Острів скарбів" видали окремим виданням у дитячому журналі "Young Folks" під псевдонімом Капітан Джордж Норт, але виходив частинами. Цікаво, що перша назва роману була "Судовий кухар". Видавець категорично відмовився друкувати книгу з такою назвою, і вмовив письменника змінити її на "Острів скарбів". Стівенсон також є автором гостросюжетних романів («Викрадений», «Корабельна катастрофа», «Володар Баллантре», «Катріона») та численних оповідань. Автор історичних романів («Чорна стріла», «Принц Отто» тощо), психологічних повістей тощо.

Ілля Угнівенко — художник-ілюстратор, працював вчителем у дитячій художній школі в Києві. Закінчив аспірантуру Книжкової графіки Національної Академії Мистецтв і Архітектури. Учасник всеукраїнських та міжнародних конкурсів, групових та персональних виставок.

Над книгою працювали

Випусковий редактор Анна Череміс

Переклад з англійської Дмитро Щербина

Ілюстрації Ілля Угнівенко 

Верстка Антоніна Миколенко, Романа Рубан

Характеристики
ISBN 978-617-7537-67-9
Автори Стівенсон Роберт Луїс
Перекладачі Дмитро Щербина
Ілюстрації Угнівенко Ілля
Іл. обкладинки Угнівенко Ілля
Розмір 169x239
Вага 855
 
Обкладинка
  • Тверда
  • Лясе
  • Корінець з тканини
Жанр
  • Пригоди
  • Класика дитячої літератури
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 240
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо