Музей крадіїв

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
200.00 грн.
muzeyi-kradiyiv-1

Музей крадіїв

200.00 грн.

Якими б ми були людьми, якби нам ніколи не дозволяли бути самостійними? Стрункі дерева, густі в лісі, розвивають неглибокі коріння, і їх легко може здути сильний вітер. Але дуб, що стоїть один на л...Детальніше

Якими б ми були людьми, якби нам ніколи не дозволяли бути самостійними? Стрункі дерева, густі в лісі, розвивають неглибокі коріння, і їх легко може здути сильний вітер. Але дуб, що стоїть один на лузі, переносячи дощ і вітри рік за роком, розвиває глибоке коріння і міцно стоїть.

Ліан Таннер створює світ, в якому усі діти перебувають під захистом до 16-ти років – не лише під захистом, але й буквально прикутими до батьків. У місті Джуел всі діти в безпеці. Всі собаки, яструби та інші небезпечні тварини були ліквідовані, оскільки вони можуть завдати шкоди дітям. Розкидані цвяхи, зламане скло та дерев’яні скабки заборонені законом. Війна, хвороби та небезпечні вітри були замкнені. Щоб переконатися, що вони не загубляться і не травмуються, дітей приковуютьна ніч та пильно слідкують вдень.

На початку книги ми знайомимся з Ґолді в День Розділення, якого вона дуже прагне. Коли вдалині чути вибух, шоковані Блаженні Стражі вирішують, що світ не є безпечним, і всі Розлуки потрібно скасувати. Ґолді більше не витримує бути на ланцюгу, тому вона скидає свої тимчасові ланцюги покарань і збігає.

Це страхітливий світ для дитини, якій ніколи не довелося приймати власні рішення. Куди їй бігти? Як вона може навіть бігати, коли її нетреновані ноги не знають як це робити? Вона знає, що якщо Блаженні Стражі міста знайдуть її, вони назавжди зачинять її в закладі для непокірних дітей.

Поки Хранителі ведуть активні пошуки Ґолді, вона знаходить притулок у міському Музеї. Там вона почувається у безпеці та швидко знаходить друзів серед наглядачів музею, особливо їй до душі Тоудспіт, який також є втікачем. Ґолді виявляє, що музей наповнений магією, а також усіма речами, які були приховані з її захищеного світу…

Сховати

Про авторів

Ліан Таннер – дитяча авторка й драматург.

Працювала вчителькою в Австралії та Папуа-Новій Ґвинеї, а також водійкою туристичного автобуса, жарналісткою-фрилансеркою, фокусницею, працівницею мистецької галузі, редакторкою та професійною акторкою. Їй знадобилося трохи часу, аби збагнути, що всі ці професії були насправді лише підготовкою до письменницького становлення. Сьогодні авторка мешкає біля пляжу на південному узбережі Тасманії (Австралія) разом із невеличкою смугастою кішкою та по сусідству з багатьма дружніми собаками.

Вона так і не опанувала мистецтво Укриття та Імітації Ніякості, проте досі вправно порається у маскуванні.

Над книгою працювали


Характеристики
ISBN 978-617-7914-87-6
Автори Ліан Таннер
Перекладачі Вітяк Юрій
Іл. обкладинки Угнівенко Ілля
Розмір 135x250
Вага 0
 
Обкладинка
Жанр
  • Фентезі
  • Пригоди
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 304
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо