Музей крадіїв

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
420.00 грн.
muzeyi-kradiyiv

Музей крадіїв

420.00 грн.

Серія фентезі, яка повністю занурює у читання;Полиця young-adult літератури;Якими б ми були людьми, якби нам ніколи не дозволяли бути самостійними? Стрункі дерева посеред лісу мають негли...Детальніше


  • Серія фентезі, яка повністю занурює у читання;
  • Полиця young-adult літератури;

Якими б ми були людьми, якби нам ніколи не дозволяли бути самостійними? Стрункі дерева посеред лісу мають неглибоке коріння, у той час як дуб, що стоїть один у лузі, переносить дощі і вітри рік за роком та має міцне глибоке коріння.

У цьому світі всі діти перебувають під захистом до 16-ти років буквально прикутими до батьків. Усі небезпечні тварини були ліквідовані, розкидані цвяхи та зламане скло заборонені законом. Війна, хвороби та небезпечні вітри замкнені. Щоб переконатися, що діти не загубляться і не травмуються, їх приковують на ніч та пильно оберігають вдень.

У Ґолді якраз настає День Розділення, якого вона дуже прагне, коли вдалині чути вибух. Шоковані Благословені Стражі вирішують скасувати всі Розлуки в такому небезпечному світі, але Ґолді більше не може бути на ланцюгу, тож хутко тікає з дому.

Куди бігти, коли ніколи до цього не приймала власні рішення? Як взагалі бігати, коли нетреновані ноги не знають, як це робити? Вона знає, що якщо Благословені Стражі міста знайдуть її, то назавжди зачинять у закладі для непокірних дітей.

Поки Хранителі ведуть активні пошуки Ґолді, вона знаходить притулок у міському Музеї. Там вона почувається у безпеці та швидко знаходить друзів серед наглядачів музею. Особливо їй припадає до душі Тоудспіт, який також є втікачем. Ґолді виявляє, що музей наповнений магією та ще багатьма речами, які приховували у її захищеному світові…


 

Сховати

Музей крадіїв

200.00

... Детальніше

Якими б ми були людьми, якби нам ніколи не дозволяли бути самостійними? Стрункі дерева, густі в лісі, розвивають неглибокі коріння, і їх легко може здути сильний вітер. Але дуб, що стоїть один на лузі, переносячи дощ і вітри рік за роком, розвиває глибоке коріння і міцно стоїть.

Ліан Таннер створює світ, в якому усі діти перебувають під захистом до 16-ти років – не лише під захистом, але й буквально прикутими до батьків. У місті Джуел всі діти в безпеці. Всі собаки, яструби та інші небезпечні тварини були ліквідовані, оскільки вони можуть завдати шкоди дітям. Розкидані цвяхи, зламане скло та дерев’яні скабки заборонені законом. Війна, хвороби та небезпечні вітри були замкнені. Щоб переконатися, що вони не загубляться і не травмуються, дітей приковуютьна ніч та пильно слідкують вдень.

На початку книги ми знайомимся з Ґолді в День Розділення, якого вона дуже прагне. Коли вдалині чути вибух, шоковані Благословені Стражі вирішують, що світ не є безпечним, і всі Розлуки потрібно скасувати. Ґолді більше не витримує бути на ланцюгу, тому вона скидує свої тимчасові Ceremony ties і збігає.

Це страхітливий світ для дитини, якій ніколи не довелося приймати власні рішення. Куди їй бігти? Як вона може навіть бігати, коли її нетреновані ноги не знають як це робити? Вона знає, що якщо Благословені стражі міста знайдуть її, вони назавжди зачинять її в закладі для непокірних дітей.

Поки Хранителі ведуть активні пошуки Ґолді, вона знаходить притулок у міському Музеї. Там вона почувається у безпеці та швидко знаходить друзів серед наглядачів музею, особливо їй до душі Тоудспіт, який також є втікачем. Ґолді виявляє, що музей наповнений магією, а також усіма речами, які були приховані з її захищеного світу…


muzeyi-kradiyiv-1

Музей крадіїв

200.00

Про авторів

Ліан Таннер дитяча авторка й драматургиня. Працювала вчителькою в Австралії та Папуа-Новій Ґвинеї, а також водійкою туристичного автобуса, жарналісткою-фрилансеркою, фокусницею, працівницею мистецької галузі, редакторкою та професійною акторкою. Їй знадобилося трохи часу, аби збагнути, що всі ці професії були насправді лише підготовкою до письменницького становлення.

Сьогодні авторка мешкає біля пляжу на південному узбережі Тасманії (Австралія) разом із невеличкою смугастою кішкою та багатьма дружніми собаками по сусідству. Вона поки не опанувала мистецтво Укриття та Імітації Ніякості, проте досі вправно порається у маскуванні.

Над книгою працювали

Випускова редакторка Анна Череміс

Переклад Юрій Вітяк

Літературний редактор Олександр Григор'єв

Ілюстрація обкладинки Ілля Угнівенко

Дизайн обкладинки Романа Рубан

Верстка Антоніна Миколенко

Характеристики
ISBN 978-617-7537-51-8
Автори Вітяк Юрій
Автори Таннер Ліан
Перекладачі Вітяк Юрій
Ілюстрації Угнівенко Ілля
Іл. обкладинки Угнівенко Ілля
Розмір 135x250
Вага 395
 
Обкладинка
  • Тверда
Жанр
  • Пригоди
  • Фентезі
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 320
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо