Таємний сад

Таємний сад

Аудіо-книжка

  ₴ 50  

Про книгу

  • один із найулюбленіших творів дітей 
  • розкриває внутрішню красу та силу
  • допомогає налагодити стосунки з однолітками 
  • книга для душі 

  Таємний сад – один із кращих творів американської письменниці Ф. Бернет. Поряд з іншими її повістями – "Маленький лорд Фаунтлерой" і "Маленька принцеса" – "Таємний сад" входить в золоту бібліотеку світової дитячої літератури.

  У книзі розповідається історія дівчинки Мері Леннокс, яка перші десять років прожила в Індії і після смерті батьків опинилася в Англії, в маєтку свого дядька. Намагаючись звикнути до нового оточення, хвороблива, слабка дівчинка часто виходить на прогулянки біля будинку. Одного разу вона знаходить ключ від таємного саду, який пролежав у землі десять років, – і перед нею відчиняється цілий світ. Тут-то в її житті з'являється Таємний сад. Мері знаходить друзів, які разом з нею перевтілюються, у міру того як сад відкриває їм свої секрети. І вередлива, зарозуміла, злісна дівчинка, яка не вміє дружити і ненавидить весь світ, чарівним чином змінюється. Змінюється і все навколо неї. Сад допомагає Мері помітити красу і чарівність кожної миті, розкрити серце для любові до всього живого, знайти справжніх друзів, навчитися відповідальності, людяності, вірності, а також навчити цього інших, навіть дорослих.

Детальніше

Про авторів

Франсіс Еліза Годжсон Бернет (1849–1924) – відома на весь світ англійська письменниця і драматург. Автор з дитинства володіла здатністю розповідати ...

Детальніше

Над книгою працювали

Переклад з англійської Миколи Байдюка

Озвучення Тетяни Павлович