Пригоди Тома Соєра

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
680.00 грн.
prigodi-toma-soyera

Пригоди Тома Соєра

680.00 грн.

 У містечку Сент-Пітерсберг неподалік річки Міссісіпі живе малий розбишака Том Соєр. Хлопець щоразу потрапляє в різні безглузді, а подекуди й небезпечні ситуації, за що дістає на горіхи від ті...Детальніше

 

У містечку Сент-Пітерсберг неподалік річки Міссісіпі живе малий розбишака Том Соєр. Хлопець щоразу потрапляє в різні безглузді, а подекуди й небезпечні ситуації, за що дістає на горіхи від тітоньки Поллі. Йому не подобається навчатися в школі, особливо коли наближається літо й хочеться стрімголов мчати назустріч пригодам!

Разом з Томом ти вирушиш на пошуки скарбів, знайдеш справжніх друзів, уперше закохаєшся й зрозумієш, що справжнє багатство — це не лише золото, а й незабутні миті дитинства.

 

Сховати

Про авторів

 

Видатний американський письменник і журналіст Марк Твен народився 30 листопада 1835 року в селі Флорида, штат Міссурі. Справжнє ім’я письменника — Семюел Ленґгорн Клеменс. Марк Твен — це псевдонім, який він узяв собі ще в ранній юності, коли втілював мрію стати моряком. Англійською мовою морський термін mark twain означав, що глибини річки цілком достатньо для безпечного проходження річкового судна.

Дитинство письменник провів у місті Ганнібал, де був річковий порт на Міссісіпі. Згодом Ганнібал стане прообразом містечка Сент-Пітерсберг у романах «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гаклберрі Фінна». Оскільки тими часами штат Міссурі був рабовласницьким, Марк Твен зміг ознайомитися з рабством, яке згодом описуватиме й засуджуватиме у своїх творах.

Перший літературний успіх Твен здобув 1865 року: його гумористичне оповідання «Славнозвісна жаба-стрибунка з Калаверасу» («The Celebrated Jumping Frog of Calaveras County») надрукували в усій країні й назвали найкращим твором гумористичної літератури Америки.

У середині 1870-х з’являється знаменита історія «Пригоди Тома Соєра». Потім світ побачила повість «Принц і жебрак», що припала до смаку американському народу. У середині 1880-х письменник відкриває своє видавництво й видає першу книжку — «Пригоди Гаклберрі Фінна» («The Adventures of Huckleberry Finn»). У цьому романі Марк Твен яскраво критикує встановлений лад у суспільстві.


Сем'юел Ленґгорн Клеменс, відоміший як Марк Твен, вважається одним із найважливіших американських письменників, чий літературний доробок не втратив своєї актуальності до наших днів.

 

Ще за життя Твен став для всього світу найвідомішим з американців, багато відомішим за американського президента. Туристи приїздили в Америку дивитися на Ніагарський водоспад і письменника Марка Твена... Одна з газет назвала його "другою пам'яткою Америки". Після цього Твен став так підписувати свої листи. Листи йшли до нього з усіх куточків землі. Майже завжди на них була одна і та ж адреса: "Америка, Марку Твену". І вони легко знаходили свого адресата.

Багато хто вважає "Пригоди Тома Соєра" та "Пригоди Гекльберрі Фінна" кращими літературними творами, коли-небудь створеними в США. 

Над книгою працювали

Головна редакторка Череміс Анна 

Переклад з англійської Миколи Байдюка 

Літературне редагування Ірини Михайленко 

Артдиректорка Ганна Болотна 

Ілюстрації Олександра Шатохіна 

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко 

Верстальниця Альона Олійник 

Характеристики
ISBN 978-617-7914-77-7
Автори Марк Твен
Перекладачі Байдюк Микола
Ілюстрації Олександр Шатохін
Іл. обкладинки Олександр Шатохін
Розмір 169x239
Вага 400
 
Обкладинка
  • Тверда
  • Лясе
  • Корінець з тканини
Жанр
  • Класика дитячої літератури
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 280
0.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
0%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо