Латунне місто

ISBN: Видавництво: Nebo Booklab Publishing
720.00 грн.
latunne-misto

Латунне місто

720.00 грн.

Нарі ніколи не вірила в магію. Усе своє життя дівчина намагалася злитися з оточенням, аби вижити. Але Нарі має силу, на вулицях Каїра 18-го століття вона шахрайка з неперевершеним талантом. І краще...Детальніше

Нарі ніколи не вірила в магію. Усе своє життя дівчина намагалася злитися з оточенням, аби вижити. Але Нарі має силу, на вулицях Каїра 18-го століття вона шахрайка з неперевершеним талантом. І краще за будь-кого знає, що ремесло, яким вона займається — ворожіння по долоні, дар до зцілення — все це трюки, спритність рук, вивчені навички; засіб для досягнення чудової мети — ошукати османських вельмож.


Але коли під час однієї з афер Нарі випадково привертає на свій бік такого ж хитрого, похмуро-загадкового воїна-джина, вона змушена визнати, що чарівний світ, який, як вона вважала, існував лише в дитячих казках, є реальним. Воїн розповідає їй нову казку: за гарячими, обвіяними вітрами пісками, що кишать вогняними створіннями, і річками, де сплять міфічні мари; за руїнами колись величних людських мегаполісів і горами, де кружляють яструби, лежить Девабад, легендарне латунне місто, з яким Нарі нерозривно пов'язана.


У цьому місті, за позолоченими латунними стінами, пронизаними чарами, за шістьма воротами шести племен джинів, киплять давні образи. І коли Нарі вирішує увійти в цей світ, вона дізнається, що справжня сила люта і жорстока. Що магія не може захистити її від небезпечних політичних хитрощів. Що навіть найрозумніші схеми можуть мати смертельні наслідки.


Зрештою, недарма кажуть: "Будь обережним у своїх бажаннях”...
Сховати

Про авторів

Ш. А. Чакраборті — авторка визнаного критиками та міжнародного бестселера "Трилогія про Девабад". Її твори були номіновані на премії Locus, World Fantasy, Crawford та Astounding. У вільний від книг про шахраїв тринадцятого століття та політичні інтриги Аббасидів час вона любить ходити в походи, в'язати та відтворювати невиправдано складні середньовічні страви.

 

Більше про авторку можна дізнатися тут www.sachakraborty.com або у Twitter та Instagram @SAChakrabooks, де вона любить говорити про історію, політику та ісламське мистецтво. 


Письменниця живе в Нью-Джерсі з чоловіком, донькою та дедалі більшою кількістю котів.
Над книгою працювали

Авторка Ш. А. Чакраборті 

Головна редакторка Анна Череміс

Перекладачка Ксенія Сокульська

Ілюстрації Оксани Булькевич

Літературний редактор Андрій Мартиненко

Артдиректорка Ганна Болотна

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко

Верстка Альони Олійник

Характеристики
ISBN 978-617-7914-25-8
Автори Шеннон А. Чакраборті
Перекладачі Ксенія Сокульська
Ілюстрації Оксана Булькевич
Розмір 163x240
Вага 400
 
Обкладинка
  • Тверда
Жанр
  • Фентезі
Мова
  • Українська
Кількість сторінок 568
4.00
Середній рейтинг
(Відгуків: 0)
5.00
0%
4.00
50%
3.00
0%
2.00
0%
1.00
0%
Додати відгук

Додати відгук

Ваш емейл публікуватися не буде, щоб запобігти спаму. Обов'язкові поля позначені*

1 2 3 4 5

Підтримка форматів для зображень: .png, .jpg, .jpeg
Підтримка форматів для відео: .avi, .mp4
Розмір: до 30МБ

nova nebo

Оновлене пакування без пошкоджень

замовляй подарункове пакування окремо