Ераґон

Ераґон

  ₴ 670  
;

Про книгу

Один хлопчик. Один дракон. Світ пригод.

Захопливий світ пригод з розлогими краєвидами, драконами та магією, перша книга циклу "Спадок" — Ераґон.

 

Одного дня Ераґон, несподівано знаходить камінь, який виявляється яйцем дракона. Але коли з каменя вилуплюється дракончик, хлопець розуміє, що натрапив на давній спадок... Це відкриття повністю змінює життя юнака. 


Разом зі своїм новим драконом Сапфірою, Ераґону доведеться протистояти темним силам, які намагаються панувати над країною Алаґейзія. Їм доведеться розкрити стародавні таємниці та випробувати силу справжньої дружби та вірності.


"Ераґон"  це захоплива сага про шлях від незнаного фермера до великого воїна, про знаходження себе в суворому світі магії та політичних змов. З напруженою сюжетною лінією, мальовничими описами та разючими битвами, книга Крістофера Паоліні переносить читачів в захопливу пригоду, де мрії стають реальністю, а дружба і відвага допомагає стати справжнім героєм.  


Детальніше

Про авторів

Крістофер Паоліні — американський письменник, народився в Південній Каліфорнії в сім'ї вчительки Таліти Ходжкінсон і колишнього літературного агента Кеннета Паоліні.

В дитинстві він часто писав короткі історії та по...

Детальніше

Над книгою працювали

Головна редакторка Анна Череміс Перекладач з англійської Володимир Артюх Літературна редакторка Ірина Михайленко Ілюстрація на обкладинці Джон Джуд Паленкар Ілюстрації в блоці Лілії Дорошенко Шрифт на обкладинці Марії Логвинчук Артдиректорка Ганна Болотна Головна дизайнерка Антоніна Миколенко Верстка Анастасії Ленської