Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця

Дім Землі та Крові. Місто Півмісяця

  ₴ 890  
;

Про книгу

Сара Дж. Маас є найпопулярнішою авторкою у списку New York Times.

У її циклі "Місто Півмісяця", а саме першій книзі циклу

Сара Дж. Маас є найпопулярнішою авторкою у списку New York Times.

У її циклі "Місто Півмісяця", а саме першій книзі циклу "Дім Землі та Крові", розповідається історія напівфейки-напівлюдини Брайс Квінлан, яка прагне помсти в світі, повному магії та небезпеки.

Брайс Квінлан працює в антикварній галереї в місті, де мешкають і ангели, і демони. Життя Брайс кардинально змінюється, коли вона стає свідком жорстокого вбивства своєї найкращої подруги. Винуватця знайдено, але Брайс відчуває, що розгадка не така проста, і починає проводити власне розслідування.
В процесі пошуків Брайс зустрічає Ганта, який є представником однієї з найпотужніших рас у світі міста Півмісяця. Разом вони розпочинають власне розслідування, в процесі якого з'ясовують, що за вбивством може стояти щось більш складне та загрозливе, ніж вони могли уявляти. Їм доведеться боротися з небезпекою та ризикувати власним життям, щоб розгадати та протистояти темним силам, які погрожують місту.

 

 

Детальніше

Про авторів

Сара Джанет Маас - американська письменниця у жанрі молодіжного фентезі. Народилася 5 березня 1986 року в Нью-Йорку. Сара почала писати ще в дитинстві, а в юні роки вона відкрила для себе жанр фентезі та наукової фантастики. Сара Джанет Маас - американська письменниця у жанрі молодіжного фентезі. Народилася 5 березня 1986 року в Нью-Йорку. Сара почала писати ще в дитинстві, а в юні роки вона відкрила для себе жанр фентезі та наукової фантастики.
Свій дебютний роман "Трон зі скла" Сара Дж. Маас опублікувала у 2012 році. Він став першим романом циклу і бестселером за версією The New York Times. Пізніше Сара створила цикл з 5 книжок "Двір шипів і троянд" (2015). Цикл "Місто Півмісяця" розпочатий у 2021 році, поки англійською вийшли дві книжки "Дім Землі та Крові" (2021) та "Дім Неба і Подиху" (2022).
У своїх творах Сара Дж. Маас створює складні фантастичні світи, заповнені магією, пригодами та романтикою. Її книги мають велику популярність серед читачів у всьому світі, перекладені більше ніж 38 мовами і продані мільйонами примірників.   Дізнатися більше про письменницю можна тут: https://sarahjmaas.com/

Детальніше

Над книгою працювали

Головна редакторка Ганна Череміс

Артдиректорка Ганна Болотна

Головна дизайнерка Антоніна Миколенко 

Перекладачка Юлія Підгорна 

Літературний редактор Андрій Мартиненко

Ілюстрації Лінуша Квітки

Ілюстрація на обкладинці Карлоса Кеведо

Верстка Альони Олійник