«Рубін в імлі» + «Тінь на півночі»

«Рубін в імлі» + «Тінь на півночі»

₴ 1160   ₴ 985  

Про книгу

«Рубін в імлі»


Шістнадцятирічна Саллі Локхарт вихована досить незвично для свого часу. Її знання англійської літератури, французької мови, історії, мистецтва та музики майже відсутні, але натомість вона сильна у військовій тактиці, з легкістю веде бізнес, їздить верхи як козак, і влучно стріляє з пістолета.

Після раптової загадкової смерті її батька вона змушена переїхати до своєї недоброзичливої кузени в Лондон. Там вона отримує анонімного листа з застереженням настільки жахливим, що воно змушує чоловіка померти зі страху. Сповнена рішучості дізнатися правду про загибель батька, Саллі пірнає у небезпечну і моторошну пригоду, яка занурює її в темне серце вікторіанського Лондона.


Приголомшлива і захоплююча пригода забезпечує деяке розуміння несправедливості й нерівності вікторіанського суспільства, буде до вподоби старшим дітям, підліткам і дорослим.


«Тінь на півночі»


Надворі 1878 рік, двадцятирічна Саллі Локхарт розпочала власну справу у сфері фінансової консультації. Коли клієнт втрачає статки у несподіваному краху Британської пароплавної компанії, Саллі вирішує з’ясувати чому. Але коли вона наближується до вивчення персони невловимого власника фірми, виявляється що її питання не такі й прості, а відповіді можуть коштувати їй життя. Інтриги ширяться від смердючих трущоб до корпоративних офісів найбагатшої людини в Європі. Шахрайство, вогонь і криваве вбивство переслідують дівчину у прекрасному продовженні «Рубіну в імлі». Напружені й драматичні сцени, яскрава мова і багатство другорядних персонажів в неймовірно розважальному трилері.

Детальніше